Wsparcie inżynierskie

  • Szkolenie projektantów i kompletacja dokumentacji technicznej.
  • Doradztwo techniczne w zakresie doboru elementów do danej inwestycji.
  • Doradztwo techniczne w zakresie doboru podzespołów do budowy instalacji.projektowanie
  • Doradztwo, szkolenia i wsparcie dla wykonawców.

więcej...

O Firmie

Poliński AMT Sp. z o.o. działa nieprzerwanie od 1985 roku na polskim i światowym rynku, jako partner i przedstawiciel handlowy renomowanych producentów części, podzespołów i maszyn.

Zakres naszej działalności obejmuje między innymi: pneumatykę, automatykę, armaturę (zasuwy i przepustnice, zawory wysokociśnieniowe), technikę próżniową, sprężarki powietrza oraz gazów. Nasi wykwalifikowani inżynierowie doradzą i dobiorą potrzebne Państwu elementy. 

Perfekcyjnie wyszkolona kadra naszych pracowników zapewnia stałą dostawę części i serwis dla działów utrzymania ruchu wielotysięcznej rzeszy naszych stałych klientów. Dział logistyki sprawnie zrealizuje nawet najdrobniejsze zamówienie.

Poza działalnością handlową firma specjalizuje się również w projektowaniu, budowie, montażu, automatyzacji, serwisie maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych. Ponadto projektujemy instalacje sprężonego powietrza, gazów, cieczy do 10000 bar oraz instalacje próżniowe. Oferujemy i stosujemy najnowsze technologie dostępne na świecie. Nasi klienci pochodzą z wielu części świata m.in. z: Polski, Europy Wschodniej, Azji i Afryki Północnej.

 

bannerek

więcej ...

Informacje

Referencje

Przykładowe realizacje

Stacje sprężarkowe - sprężarkownie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie projektowania i wykonawstwa sprężarkowi. Od 30 lat zajmujemy się instalacją, serwisem i naprawą sprężarek i instalacji sprężonego powietrza. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy na bieżąco uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez producentów sprężarek: Atlas Copco i Airpol, których nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem na terenie całego kraju.

Szeroki wachlarz dostępnych opcji i nasza fachowa rada pozwala na optymalny wybór urządzenia dla żądanego zapotrzebowania na powietrze w każdej instalacji, zapewniając optymalną pracę, dużą niezawodność, trwałość i niskie koszty utrzymania. Począwszy od czerpni powietrza następnie wentylatorów, klap, filtrów, osuszaczy powietrza, separatorów oleju, wymienników ciepła, nagrzewnic a kończąc na sprężarkach i kolektorach w połączeniu z instalacją sprężonego powietrza. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać najnowocześniejsze stacje sprężarkowe w Europie. 

Więcej…