Falowniki

Przemienniki częstotliwości są urządzeniami, służącymi do regulacji prędkości oraz momentu standardowych silników indukcyjnych. Poprawiają efektywność procesów, zmniejszają zużycie energii elektrycznej oraz zwiększają produktywność.

kontakt

ZAPYTAJ

O PRODUKTY

Z TEJ KATEGORII

Oferta w pełni pokrywa zapotrzebowanie naszych klientów, od napędów kompaktowych wykorzystywanych w produkcji maszyn do urządzeń przemysłowych wykorzystywanych do sterowania procesami produkcyjnymi. Są one dostępne od ręki z magazynu lub mogą być zaprojektowane od podstaw by spełnić bardziej skomplikowane potrzeby klientów. Wbudowane podzespoły pozwalają np. na bezpośrednie sterowanie momentem obrotowym bez konieczności stosowania dodatkowego sprzężenia zwrotnego. Napędy umożliwiają sprzężenie z systemami automatyki oraz procesami poprzez różne urządzenia komunikacyjne. Wiele napędów ABB oferuje wbudowane moduły bezpieczeństwa, które mogą być rozbudowane o opcjonalne moduły.

Współpraca z nami, togwarancja
twojego sukcesu.

Poliński AMT Sp. z o.o. działa nieprzerwanie od 1985 roku na polskim i światowym rynku, jako partner i przedstawiciel handlowy renomowanych producentów części, podzespołów i maszyn.

Czytaj więcej o naszej firmie

Zapraszamy do współpracy

    Dodaj zdjęcie tabliczki znamionowej urządzenia.

    Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zapytania

    Zgadzam się na otrzymywanie informacji o promocjach, nowych produktach i materiałów marketingowych zgodnie z polityką prywatności