Inżynier sprzedaży w branży armatura przemysłowa, automatyka

Poliński AMT Sp. z o.o. to firma handlowo projektowo usługowa działająca od przeszło 30 lat

na rynku polskim i zagranicznym w branży mechatronika, pneumatyka, technika sprężonego powietrza i gazów oraz próżni. Nie mniejsze doświadczenie posiadamy w branży armatury przemysłowej i napędów.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Inżynier sprzedaży (branża mechatronika, pneumatyka, armatura przemysłowa, automatyka)

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa Białołęka

Nr Ref.: INZ/P/W-wa/06/17

Opis stanowiska

  • Doradztwo techniczno-handlowe oraz przygotowywanie ofert odpowiadających potrzebom klientów
  • Sprzedaż i realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych z obszaru mechatroniki, pneumatyki i armatury przemysłowej dla większości przemysłu
  • Pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie współpracy z dotychczasowymi partnerami biznesowymi firmy mające na celu wzrost sprzedaży oraz poszerzanie oferty handlowej
  • Koordynowanie procesu sprzedażowego oraz opieka po sprzedażowa
  • Współpraca z klientami finalnymi, hurtowniami i integratorami
  • Zapewnienie przepływu informacji między klientem a innymi działami firmy zaangażowanymi w proces wykonywania usługi dla klienta
  • Wzmacniania pozytywnego wizerunku firmy u klientów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechatronika, robotyka, mechanika i automatyka lub pokrewne)
  • Biegła znajomość obsługi komputera i mile widziana znajomość programów: AutoCad, MS Office
  • Znajomość czytania rysunku technicznego i schematów z zakresu pneumatyki i automatyki
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny oraz mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • Prawo jazdy kat. B, czynne
  • Bardzo dobre zdolności interpersonalne
  • Orientacja na cel i konsekwencja działania
  • Samodzielność w działaniu
  • Zaangażowanie, otwartość, komunikatywność, lojalność

Mile widziana umiejętność:

  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży produktów i usług min. mechatronika, pneumatyka, armatura przemysłowa, automatyka
  • Prowadzenia rozmów i konsultacji w zakresie wykonywanych usług i proponowanych rozwiązań technicznych dla klientów
  • Budowania długofalowych relacji z klientami usług
  • Uprawnienia SEP

Oferujemy

  • Ciężką pracę w stabilnej od ponad 30 lat firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie - praca na pełny etat
  • Dobre zarobki w motywacyjnym systemie wynagrodzeń + premia, ZUS
  • Szkolenia stale podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Intensywny rozwój zawodowy
  • Udział w projektach i pracach w międzynarodowym zespole
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy