Urządzenie do odsysania rdzenia - szpiku Nautilus

http://www.vacuumsystem.polinski.com.pl/

Urządzenie Nautilus to nasz  projekt autorski mający na celu zaspokojenie Państwa potrzeb w sektorze mięsnym w procesie uboju zwierząt rzeźnych. Staramy się by zawsze było jedno tego typu urządzenie na naszym stanie magazynowym by zaspokoić państwa potrzeby z dnia na dzień.

Czytaj więcej: Urządzenie do odsysania rdzenia - szpiku Nautilus

Stacje sprężarkowe - sprężarkownie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie projektowania i wykonawstwa sprężarkowi. Od 30 lat zajmujemy się instalacją, serwisem i naprawą sprężarek i instalacji sprężonego powietrza. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy na bieżąco uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez producentów sprężarek: Atlas Copco i Airpol, których nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem na terenie całego kraju.

Szeroki wachlarz dostępnych opcji i nasza fachowa rada pozwala na optymalny wybór urządzenia dla żądanego zapotrzebowania na powietrze w każdej instalacji, zapewniając optymalną pracę, dużą niezawodność, trwałość i niskie koszty utrzymania. Począwszy od czerpni powietrza następnie wentylatorów, klap, filtrów, osuszaczy powietrza, separatorów oleju, wymienników ciepła, nagrzewnic a kończąc na sprężarkach i kolektorach w połączeniu z instalacją sprężonego powietrza. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać najnowocześniejsze stacje sprężarkowe w Europie. 

Czytaj więcej: Stacje sprężarkowe - sprężarkownie

Maszyna do składania pudełek

Przedstawiamy ofertę na maszynę do składania pudełek kartonowych, wspaniale sprawdzającą się w zakładach produkcyjnych z branży spożywczej. Urządzenie to formuje z kartonu pudełka, (wg wzorów podanych przez klienta).

Czytaj więcej: Maszyna do składania pudełek

System transportu odpadów poubojowych

 

http://www.vacuumsystem.polinski.com.pl/

Transport odpadów poubojowych jest istotnym elementem w branży mięsnej. Aby go usprawnić budujemy systemy transportu.

Czytaj więcej: System transportu odpadów poubojowych

Transport próżniowy materiałów sypkich

http://www.vacuumsystem.polinski.com.pl/

System do transportu materiałów sypkich sprawdza się wszędzie tam, gdzie ze względu na charakterystykę transportowanego materiału należy zachować szczególną uwagę np. ze względu na konieczność zachowania jego najwyższej czystości (farmacja) lub wystąpienie konieczności redukcji zapylenia.

Czytaj więcej: Transport próżniowy materiałów sypkich