Urządzenie do odsysania rdzenia - szpiku Nautilus

http://www.vacuumsystem.polinski.com.pl/ -Tu możesz uzyskać więcej informacji i zobaczyć jak działa urządzenie.

Urządzenie Nautilus to nasz projekt autorski mający na celu zaspokojenie Państwa potrzeb w sektorze mięsnym w procesie uboju zwierząt rzeźnych.

Staramy się by zawsze było jedno tego typu urządzenie na naszym stanie magazynowym by zaspokoić państwa potrzeby z dnia na dzień.

 

Przeznaczenie:

 • Odsysanie rdzenia kręgowego
 • Odsysanie miazgi kostno-mięsnej
 • Odsysanie resztek sadła i tłuszczu
 • Odsysanie płuc drobiu i podobnych
 • Odsysanie resztek krwi mierzwy jelit

 Oferowane przez nas urządzenie zbudowane jest z kilku współpracujących ze sobą elementów:

 • zbiornik roboczy na odpady
 • wąż roboczy długości 3 mb
 • końcówka robocza wyposażone w rękojeści i ząb do wyrywania rdzenia z kręgów lub inna dodtkowa dedykowana do innych celów końcówka
 • filtr próżni 
 • układ wytwarzania próżni
 • układ pneumatyczny zasilający sprężonym powietrzem
 • zespół sterowania pneumatycznego

 Działanie układu:

Powietrze ze zbiornika roboczego i węża ssawnego usuwane jest przez układ wytwarzania próżni. Końcówka czyszcząca jest przytwierdzona do węża na stałe, podciśnienie panujące w jej wnętrzu powoduje odrywanie rdzenia od kanału i wsysanie go wraz z resztkami do wnętrza zbiornika podciśnienia. Mocniej przytwierdzone fragmenty rdzenia należy oderwać ostrzem (zębem) znajdującym się na końcu końcówki ssawnej. Inne dostarczone końcówki wykonane na indywidualne zamówienie należy dobierać i stosować w zależności od rodzaju operacji czyszczenia półtusz. Urządzenie należy zamontować w optymalnym miejscu dla danej operacji, podłączyć go do sprężonego powietrza za pomocą zaworu odcinającego i zespołu przygotowania powietrza z manometrem a następnie wyregulować ciśnienie powietrza za pomocą pokrętła reduktora znajdującego się w zespole przygotowania powietrza. 

Urządzenie przez nas zaprojektowane jest bardzo nowoczesne, pozwala na optymalizację procesu czyszczenia półtuszy, co eliminuje bardzo kłopotliwe i kosztowne wycinanie kręgosłupa, co więcej jest jak najbardziej polecanym przez lekarzy weterynarii sposobem oczyszczenia rdzenia kręgowego. W całej Unii Europejskiej jest to najczęściej spotykane urządzenie do czyszczenia rdzenia kręgowego. Urządzenie nie potrzebuje prądu elektrycznego i jest z tego powodu w pełni bezpieczne i tanie w zakupie  i użytkowaniu. W wypadku jakichkolwiek pytań dotyczących ceny i rabatu proszę o kontakt z naszą firmą, jednocześnie będziemy wdzięczni za krótką informację, jeśli nasza oferta nie zadowoli Państwa z różnych względów podejmiemy wtedy kroki w celu optymalizacji dotyczące szczegółów niniejszej oferty.

 

 Pdf 256   W celu pobrania oferty kliknij na ikonę PDF (obok).

Uwaga! Wszelkie prawa do urządzenia są zastrzeżone - kopiowanie, wykorzystywanie rozwiązań technicznych wiąże się z odpowiedzialnością cywilną zgodnie z k.c.

Galeria

IMAG0934.jpg Kocwa do rdzenia3 png.jpg Kocwka dla owiec czysta .png Nautilus V web1.jpg Nautilus-VI-16-05-2017.jpg NautilusVI-1 09 03 2017.jpg Sawka do czyszczenia z sada wosw.png Sawka do rdzenia.jpg Ssawka do rdzenia poziom czysty.jpg Ukad zasilania penumatycznego2.jpg.png nautilus1.jpg

Inne realizacje

Maszyna do składania pudełek

Maszyna do składania pudełek

Czytaj więcej
Urządzenie do odsysania rdzenia - szpiku Nautilus

Urządzenie do odsysania rdzenia - szpiku Nautilus

Czytaj więcej
Transport próżniowy materiałów sypkich

Transport próżniowy materiałów sypkich

Czytaj więcej
Stacje sprężarkowe - sprężarkownie

Stacje sprężarkowe - sprężarkownie

Czytaj więcej
System transportu odpadów poubojowych

System transportu odpadów poubojowych

Czytaj więcej