Przedstawiamy ofertę na maszynę do składania pudełek kartonowych, wspaniale sprawdzającą się w zakładach produkcyjnych z branży spożywczej. Urządzenie to formuje z kartonu pudełka, (wg wzorów podanych przez klienta).

Dodatkowo urządzenie posiada nowoczesny układ sterowania i odsysania – unieruchomienia kartonów w trakcie zagniatania krawędzi. W maszynie będzie można w prosty i funkcjonalny sposób pozycjonować różnej wielkości kartony.

Całość konstrukcji jest wykonana ze stali kwasoodpornej, co umożliwi utrzymanie wymaganej przez HACAP higieny. Obudowa maszyny składa się z ramy wykonanej ze spawanych profili, ze stali nierdzewnej. Do górnej płaszczyzny ramy przykręcona jest płyta, w której zostały wykonane otwory pod ssawki, oraz otwory przez które wysuwają się dźwignie i popychacze formujące pudełko.

W podstawie ramy wkręcone są kółka z hamulcami, które umożliwiają łatwe przestawienie maszyny. Gwintowane trzpienie kółek umożliwiają także regulację wysokości blatu urządzenia. Osłony z blachy nierdzewnej chronią także przed przypadkowym znalezieniem się kończyn obsługi w strefie działania mechanizmu podnoszenia zespołu płyty ruchomej. Do płyty górnej umocowane są zespoły ssawek, których ruch związany jest z położeniem zespołu płyty ruchomej. Na płycie górnej umieszczone są regulowane gniazda pozycjonujące położenie wkładanego wykroju.