Zadzwoń do nas! +48 (22) 614-77-01|amt@polinski.com.pl

Rury do sprężonego powietrza

Rury do sprężonego powietrza są ważnym elementem całej instalacji, ponieważ odpowiedni materiał wykonania rury wpływa na prawidłowy przepływ powietrza. Dobranie odpowiedniego rodzaju wykonania materiałowego do aplikacji wydłuża trwałość co jest równoznaczne z oszczędnością związaną z ewentualna wymianą zużytej części rur pneumatycznych. Skontaktuj się z nami, aby zaoszczędzić twój czas i pieniądze – dobierzemy rury pneumatyczne za Ciebie.

Najczęściej wykorzystywane rury do sprężonego powietrza w dzisiejszych instalacjach to rury aluminiowe lub z tworzywa sztucznego (np. nylonowe czy PCV).
Użycie tego systemu rur pneumatycznych pozwala na budowę instalacji sprężonego powietrza na szybko złączkach co pozwala w każdej chwili rozbudować czy przebudować instalacje.

Zakres złączek wtykowych John Guest  i rur zapewniają idealne połączenie z odbiornikiem sprężarki do komponentów usług linii powietrza przez wypełnić pierścień główny i zdjąć punkty. Nie ma potrzeby, aby przygotowywać rurę gwintowaną, gdyż wszystkie połączenia mogą być wykonane w wyniku prostej metody wciskania .System jest wtedy od razu gotowy do pracy. Systemy złożone mogą być montowane znacznie szybciej niż w przypadku tradycyjnych metod, a dlatego, że okucia są łatwe do odłączenia, systemy mogą być zmienione lub rozszerzone w bardzo krótkim czsie. Oprawy są produkowane zarówno w trudnych tworzywa sztucznego lub mosiądzu inżynierii w rozmiarach 12 mm do 28 mm. Są one przeznaczone do stosowania z John Guest rury nylonowej, ale może być również stosowany z rury miedzianej lub aluminiowej.

Przejdź do góry