Rury do sprężonego powietrza

Rury do sprężonego powietrza są ważnym elementem całej instalacji, ponieważ odpowiedni materiał wykonania rury wpływa na prawidłowy przepływ powietrza.

kontakt

ZAPYTAJ

O PRODUKTY

Z TEJ KATEGORII

Dobranie odpowiedniego rodzaju wykonania materiałowego do aplikacji wydłuża trwałość co jest równoznaczne z oszczędnością związaną z ewentualna wymianą zużytej części rur pneumatycznych. Skontaktuj się z nami, aby zaoszczędzić twój czas i pieniądze – dobierzemy rury pneumatyczne za Ciebie.

Najczęściej wykorzystywane rury do sprężonego powietrza w dzisiejszych instalacjach to rury aluminiowe lub z tworzywa sztucznego (np. nylonowe czy PCV).

Użycie tego systemu rur pneumatycznych pozwala na budowę instalacji sprężonego powietrza na szybko złączkach co pozwala w każdej chwili rozbudować czy przebudować instalacje.

Zakres złączek wtykowych John Guest  i rur zapewniają idealne połączenie z odbiornikiem sprężarki do komponentów usług linii powietrza przez wypełnić pierścień główny i zdjąć punkty. Nie ma potrzeby, aby przygotowywać rurę gwintowaną, gdyż wszystkie połączenia mogą być wykonane w wyniku prostej metody wciskania .System jest wtedy od razu gotowy do pracy. Systemy złożone mogą być montowane znacznie szybciej niż w przypadku tradycyjnych metod, a dlatego, że okucia są łatwe do odłączenia, systemy mogą być zmienione lub rozszerzone w bardzo krótkim czasie. Oprawy są produkowane zarówno w trudnych tworzywa sztucznego lub mosiądzu inżynierii w rozmiarach 12 mm do 28 mm. Są one przeznaczone do stosowania z John Guest rury nylonowej, ale może być również stosowany z rury miedzianej lub aluminiowej.

Współpraca z nami, togwarancja
twojego sukcesu.

Poliński AMT Sp. z o.o. działa nieprzerwanie od 1985 roku na polskim i światowym rynku, jako partner i przedstawiciel handlowy renomowanych producentów części, podzespołów i maszyn.

Czytaj więcej o naszej firmie

Zapraszamy do współpracy

    Dodaj zdjęcie tabliczki znamionowej urządzenia.

    Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zapytania

    Zgadzam się na otrzymywanie informacji o promocjach, nowych produktach i materiałów marketingowych zgodnie z polityką prywatności