Zadzwoń do nas! +48 (22) 614-77-01|amt@polinski.com.pl

Sprężarki śrubowe

Airpol 30 Atlascopco ZA ZE Airpol K5 Atlascopco AQ Airpol NB90

Sprężarki śrubowe firm Airpol oraz Atlas Copco to niezawodne konstrukcje pracujące według zasady pracy znanej od wielu lat. Budowa sprężarki oparta jest na zasadzie sprężania gazu w cylindrze za pomocą ruchu tłoka. Sprężarki tłokowe mogą być wykonane w technice olejowej lub bezolejowej. Tłok może być aluminowy lub żeliwny. Napęd przekazywany jest za pomocą przekładni pasowej.


Airpol K5Olejowe sprężarki Airpol

Wydajność od 25 m3/h przy ciśnieniu 8 bar do 2120 m3/h przy ciśnieniu 13 bar, na zbiorniku lub bez niego z możliwością wyposażenia w stacje uzdatniania powietrza i przetwornice (więcej informacji)


Airpol 30Bezolejowe sprężarki Airpol

Dzielimy je na:

  • jednostopniowe o wydajności od 1147 m3/h przy ciśnieniu 1,5 bar do 5517 m3/h przy ciśnieniu 3 bar (więcej informacji)
  • dwustopniowe o wydajności od 475 m3/h przy ciśnieniu 8 bar do 2663 m3/h przy ciśnieniu 10 bar (więcej informacji)

 


 

sprezarki1

GA 11+-30/GA 15-30 VSD: Rotacyjne sprężarki śrubowe z wtryskiem oleju, 11-30 kW / 15-40 KM

 

Sprężarki śrubowe z wtryskiem oleju firmy Atlas Copco zajmują czołową pozycję na rynku dzięki nadzwyczajnej sprawności i elastyczności pracy. Pozwala to osiągać najwyższą wydajność przy jednoczesnym zminimalizowaniu całkowitych kosztów użytkowania. Sprężarki serii GA występują w dwóch wersjach: GA+ 11-30 i GA 15-30 VSD. Dzięki temu użytkownik może wybrać model, który idealnie spełnia jego zapotrzebowania na sprężone powietrze. Urządzenia zapewniają stabilną pracę nawet w najtrudniejszych warunkach, gwarantując całkowitą płynność produkcji (więcej informacji)

 


 

sprezarki2GA 30+-90 / GA 37-90 VSD: Rotacyjne sprężarki śrubowe z wtryskiem oleju, 30-90 kW / 40-125 KM

Rotacyjne sprężarki śrubowe z wtryskiem oleju GA firmy Atlas Copco zapewniają wyjątkową wydajność, która plasuje te urządzenia w ścisłej czołówce na rynku. Elastyczne działanie przekłada się na wysoką wydajność przy minimalnych kosztach eksploatacji. Sprężarki serii GA występują w trzech wersjach: GA, GA+ i GA VSD. Dzięki temu użytkownik może wybrać model, który idealnie spełnia jego zapotrzebowania na sprężone powietrze. Urządzenia zapewniają stabilną pracę nawet w najtrudniejszych warunkach, gwarantując całkowitą płynność produkcji (więcej informacji)


 

sprezarki3GX 2-11: Rotacyjne sprężarki śrubowe z wtryskiem oleju, 2-11 kW / 3-15 KM

 

Rotacyjne sprężarki śrubowe z wtryskiem oleju GX firmy Atlas Copco to niezawodne i wydajne sprężarki przeznaczone do pracy w małych i średnich zakładach przemysłowych. Dostępne są różne wersje sprężarek GX (montowane na podłodze, montowane na zbiorniku, z wbudowanym osuszaczem lub bez osuszacza), aby klient mógł dobrać konfigurację najlepiej dopasowaną do swoich potrzeb. Do ich budowy używane są podzespoły i materiały wysokiej jakości, dzięki czemu są one niezawodnym źródłem sprężonego powietrza o wysokiej jakości. Mogą pracować w temperaturze do 46°C/115°F (więcej informacji)


sprezarki4Sprężarki śrubowe z napędem bezpośrednim moc silnika od 30 kW do 55kW

 

Najbardziej efektywny sposób napędu, w którym stopień śrubowy sprzęgnięty jest z silnikiem elektrycznym w sposób bezpośredni, przy pomocy sprzęgła elastycznego. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma strat energii przy przekazywaniu momentu obrotowego z silnika na blok. Zużycie energii ulega znacznemu zmniejszeniu.

 

Sprężarki śrubowe CompAir moc silnika od 4 kW do 150kW

 

Compair products

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przejdź do góry