Eżektory pompy próżniowe

piINLINE® i piSTAMP to niewielkie, zdecentralizowane eżektory próżniowe, które wykorzystują opatentowaną technologię COAX® lub nową, opcjonalną technologię STX. Są bardzo lekkie, zdecentralizowane generatory próżniowe.

kontakt

ZAPYTAJ

O PRODUKTY

Z TEJ KATEGORII

Niektóre z nich dostępne są ze zintegrowanymi mechanizmami uwalniania. Mogą być montowane bezpośrednio na wężu, blisko przyssawki (lub punktu ssania). piINLINE®plus posiada kilka innymi przydatnych, opatentowanych funkcji. Jest to pierwszy prawdziwy liniowy eżektor (sprężone powietrze – próżnia) ze zintegrowaną funkcją automatycznego uwalniania. Seria eżektorów Piab piINLINE® oferuje znacznie lepszą wydajność przy co najmniej 40-50% niższym zużyciu energii a piSTAMP ma o 25% mniejsze zużycie energii w porównaniu do konkurencyjnych, jednostopniowych eżektorów liniowych o podobnych rozmiarach. Zdecentralizowane eżektory próżniowe są szczególnie polecane do stosowania w przemyśle motoryzacyjnym i aplikacjach tłoczenia, aplikacjach typu „pobierz-i-połóż” w elektronice/przemyśle półprzewodników, dedykowanych urządzeniach do pakowania, automatyce formowania wtryskowego i rozładunku/załadunku maszyn do formowania metalu (gięcie, tłoczenie i cięcie laserowe).

Współpraca z nami, togwarancja
twojego sukcesu.

Poliński AMT Sp. z o.o. działa nieprzerwanie od 1985 roku na polskim i światowym rynku, jako partner i przedstawiciel handlowy renomowanych producentów części, podzespołów i maszyn.

Czytaj więcej o naszej firmie

Zapraszamy do współpracy

    Dodaj zdjęcie tabliczki znamionowej urządzenia.

    Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zapytania

    Zgadzam się na otrzymywanie informacji o promocjach, nowych produktach i materiałów marketingowych zgodnie z polityką prywatności