Armatura Przemysłowa

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment z zakresu armatury przemysłowej wykorzystywanej w standardowych instalacjach, a także przeznaczonej do bardziej wymagających aplikacji.

kontakt

ZAPYTAJ

O PRODUKTY

Z TEJ KATEGORII

Produkty z tej kategorii dzielimy na następujące główne grupy:

 • przepustnice przemysłowe
 • zasuwy przemysłowe
 • zawory zwrotne
 • pozostałe zawory przemysłowe, m.in. kulowe, regulacyjne, ceramiczne, zaciskowe
 • napędy do zaworów – napędy elektryczne i pneumatyczne, a także rzadziej używane – hydrauliczne i elektrohydrauliczne

Armatura przemysłowa

Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości armaturę przemysłową renomowanych marek, których wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji stanowi gwarancję bezawaryjnej pracy urządzeń i ciągłe utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych przy zachowaniu najważniejszej sprawności oraz energooszczędności zaworów i napędów.

Szeroka oferta naszych dostawców armatury przemysłowej i napędów pozwala nam na dobranie optymalnego rozwiązania dla każdej z aplikacji na podstawie przekazanych nam przez klienta wytycznych tj. warunki pracy, medium, miejsce montażu, charakterystyka pracy, wymagane atesty i certyfikaty. Przygotowując ofertę kładziemy nacisk na niezawodne działanie, bezpieczeństwo.

Współpraca z nami, togwarancja
twojego sukcesu.

Poliński AMT Sp. z o.o. działa nieprzerwanie od 1985 roku na polskim i światowym rynku, jako partner i przedstawiciel handlowy renomowanych producentów części, podzespołów i maszyn.

Czytaj więcej o naszej firmie

Zapraszamy do współpracy

  Dodaj zdjęcie tabliczki znamionowej urządzenia.

  Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zapytania

  Zgadzam się na otrzymywanie informacji o promocjach, nowych produktach i materiałów marketingowych zgodnie z polityką prywatności