Przekładnie do napędów

Rotork Gears dostarcza innowacyjne rozwiązania dla indywidualnych wymagań przekładni zaworu i akcesoriów, w oparciu o niezrównaną gamę produktów wysokiej jakości.

kontakt

ZAPYTAJ

O PRODUKTY

Z TEJ KATEGORII

IW cast operatorów zębatych ślimakowych żelaza, również dostępne w MOW modulacji, MTW wielu kolei (obrotowym), IWN przemyśle jądrowym i ILGD / ILGS wersjach napęd zastępują, są uzupełniane przez mniejsze 232 aluminium, ze stali nierdzewnej 300 i AB żeliwa manualne skrzynie biegów.

IB i IS jest cast iron bevel  oraz pobudzi operatorzy dostępne zakresie RAB są również, za zgodą AWWA i podwójny wałek DSB wersje.Zakres uzupełniają ekonomiczny HOB i operatorów ręcznych NTB. Wyspecjalizowane i dostosowane przekładnie to WGS wersje podwodnych dla uruchomiony, ręcznego i ROV działania zaworu.

Akcesoria Rotork Gears obejmują zestawy montażowe, szpule, postumenty, przedłużacze, przełączniki wrzecion, pozycjonerów i kółek ręcznych i chainwheels, kompleksowe usługi montażu i testowania.

Współpraca z nami, togwarancja
twojego sukcesu.

Poliński AMT Sp. z o.o. działa nieprzerwanie od 1985 roku na polskim i światowym rynku, jako partner i przedstawiciel handlowy renomowanych producentów części, podzespołów i maszyn.

Czytaj więcej o naszej firmie

Zapraszamy do współpracy

    Dodaj zdjęcie tabliczki znamionowej urządzenia.

    Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zapytania

    Zgadzam się na otrzymywanie informacji o promocjach, nowych produktach i materiałów marketingowych zgodnie z polityką prywatności