Zasuwy nożowe

Zasuwa nożowa ma bardzo szerokie zastosowanie, a zatem nadaje się doskonale do mediów ciekłych, jak również zawierających ciała stałe, a także do proszków czy granulatów.

kontakt

ZAPYTAJ

O PRODUKTY

Z TEJ KATEGORII

Jest to wszechstronny rodzaj zaworu, jednak ze względu na możliwość odcinania przepływu, także ciał stałych najczęściej wykorzystywane w systemach kanalizacyjnych i oczyszczalniach ścieków.  Często stosuje się ją także do uzdatniania wody, przepompownie itp.

Zasuwa nożowa do ścieków jest często stosowanym rozwiązaniem, ponieważ możemy dobrać odpowiednią serię spełniającą wymogi odnośnie zawartości ciał stałych w transportowanym fabrykancie. Wybierając odpowiednie urządzenie lub z niewielkim zapasem od wymaganej specyfikacji unikamy dodatkowych zbędnych kosztów, które poniesiemy w przypadku zakupu urządzenia „na wyrost”. Najczęściej spotykane zasuwy nożowe do ścieków z naszego katalogu są przeznaczone do przepływu wyrobów o 5, 6, 8 czy 20 procentowej zawartości ciał stałych.

Zasuwa kanalizacyjna jest to inna, często stosowana nazwa dla tego typu zaworów. Zasuwa do wody zapewnia odpowiednie warunki do nadzoru przepływu cieczy, która nie zawiera zawiesin ciał stałych lub ich znikome ilości. Medium jest płynniejsze a zarazem łatwiejsza w transporcie, a zawór przystosowany do kontroli nad taką cieczą ma odpowiednie uszczelnienia i dostosowana obudowę. Zawory tego typu są często wykorzystywana w instalacjach wodociągowych (stąd też nazwa Zasuwa wodociągowa ), a także tamach czy innych typach przemysłu wykorzystujących ciecze.

Współpraca z nami, togwarancja
twojego sukcesu.

Poliński AMT Sp. z o.o. działa nieprzerwanie od 1985 roku na polskim i światowym rynku, jako partner i przedstawiciel handlowy renomowanych producentów części, podzespołów i maszyn.

Czytaj więcej o naszej firmie

Zapraszamy do współpracy

    Dodaj zdjęcie tabliczki znamionowej urządzenia.

    Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zapytania

    Zgadzam się na otrzymywanie informacji o promocjach, nowych produktach i materiałów marketingowych zgodnie z polityką prywatności