Zadzwoń do nas! +48 (22) 614-77-01|amt@polinski.com.pl

Akcesoria

W skład akcesorii systemowych wchodzą urządzenia monitorujące i kontrolne do systemów próżniowych. Najważniejszą zaletą oferowanych przez nas produktów jest niezawodność. Dlatego polecamy urządzenia szczególnie do przemysłu, w którym zależy na ciągłej pracy swoich systemów.

Najwyższej jakości komponenty są istotne w produkowaniu pomp i przyssawek, a także w szczegółowej kontroli i monitoringu systemu.

Różne akcesoria do optymalizacji transportu próżniowego.


piflow_p_pumps

Pompy próżniowe/generatory

W celu optymalizacji, modernizacji lub wykonania przenośnika, Piab oferuje również pompy próżniowe/generatory jako samodzielnym.

Feeding

Podawanie produktu

Ważne jest, aby zoptymalizować punkt podawania produktu (z którego jest przenoszony) do systemu transportowego, aby zapewnić maksymalną wydajność i bezpieczeństwo transportu.

teaser_ConveyorBody

Korpus urządzenia transportowego

Części do podłączenia urządzenia piFLOW® do modułu odbiorczego, zwiększenia pojemności wsadu lub ochrony filtra.

piping

Orurowanie

Dla skompletowania próżniowego systemu transportowego, Piab oferuje kolanka ze stali nierdzewnej, węże dla przemysłu spożywczego, różne rodzaje złącza, zawory i wiele innych rozwiązań.

teaser_Controls

Pneumatyczne skrzynki sterujące

Skrzynki sterujące Piab są w pełni pneumatyczne i charakteryzują się wysoką wygodą ustawiania funkcji. Całkowicie pneumatyczna konstrukcja eliminuje z systemu wszelkie źródła zapłonu i jednocześnie upraszcza proces walidacji.

teaser_ElectricalControls

Sterowanie elektryczne

Elektryczna jednostka sterująca reguluje funkcjami przenośnika działając w oparciu o oprogramowanie opracowane przez firmę Piab. Dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi HMI (Human Machine Interface) funkcje przedstawione są w wizualnej formie.

teaser_access_others

Inne akcesoria

Jednostka filtracyjna drugiego stopnia, filtry próżniowe, mocowania itp.

Przejdź do góry