Zdarzają się sytuacje, że zapotrzebowanie na sprężone powietrze jest wymagane tylko na określony czas. Również może mieć miejsce nagła awaria, remont czy budowa. W takich przypadkach zakup kompresora jest całkowicie ekonomicznie nieuzasadniony, a doskonale sprawdza się wynajem kompresora powietrza.

Jako Poliński AMT oferujemy wynajem/wypożyczenie sprężarki śrubowej marki AIRPOL. Cena za dobę jest uzależniona od okresu wypożyczenia.

Kiedy warto wynająć kompresor powietrza?

 • Kiedy masz problemy ze sprężarkami,

 • Kiedy rozpoczynasz działalność,

 • Kiedy potrzebujesz sprężarki zastępczej,

 • Kiedy nie znasz docelowego zapotrzebowania na sprężone powietrze,

 • Kiedy masz chwilowy wzrost zapotrzebowania na sprężone powietrze,

 • Kiedy potrzebujesz urządzenia rezerwowego.

Korzyści z najmu sprężarki:

Najem sprężarki jest doskonałą alternatywą dla zakupu kompresorów powietrza na własność. Decydując się na wynajem, otrzymujesz wiele korzyści:

 • Ograniczenie kosztów inwestycji – oszczędność jednorazowego wysokiego kosztu zakupu, jak również przy wynajmie kompresora nie dotyczą cię koszty  wymaganych serwisów i amortyzacji
 • Profesjonalne i pełne doradztwo w doborze najkorzystniejszego rozwiązania – Pomoc w podjęciu właściwej decyzji odnośnie do wyboru kompresora, a także czy wynajem to dobry pomysł do danej aplikacji.
 • Szybka reakcja w przypadku awarii sprężarki – wynajmowane przez nas urządzenia są pod naszą stałą opieką i nadzorem, aby zminimalizować ryzyko awarii. Przez cały okres wynajmu świadczymy serwis obejmujący naprawy, konserwację, wymianę zużywających się części oraz doradztwo techniczne
 • Elastyczne podejście do klienta w zakresie modelu współpracy
 • Autoryzowany sprzedawca i serwis sprężarek – wynajmujemy sprężarki marki której jesteśmy producentem co pozwala na dostępność części, szybką reakcję i bezpośrednie wsparcie producenta.

Jak przebiega u nas wynajem kompresora powietrza?

 1. Składasz zgłoszenie chęci wynajmu kompresora
 2. Sprawdzamy, czy urządzenie jest dostępne, ewentualnie kiedy może być dostępne.
 3. Kontaktujemy się z tobą i udzielamy wszystkich informacji, ewentualnie zadajemy dodatkowe pytania.
 4. Przedstawiamy ofertę dostosowaną do Ciebie.
 5. Po akceptacji wystawiamy potrzebne dokumenty i ustalamy szczegóły zamówienia.
 6. Pakujemy sprężarkę i wysyłamy lub dowozimy własnym transportem.

Transakcja jest realizowana natychmiast, jak tylko zostanie potwierdzona dostępność, co pozwala na zachowanie ciągłości pracy zakładu czy produkcji w fabryce. Zarezerwowana sprężarka może zostać dostarczona przez Nas lub odebrana osobiście z naszej siedziby albo wysłana kurierem.

Wypożyczenie sprężarki to oszczędność na serwisie i konserwacji – całość spoczywa na Nas.

Jesteś zainteresowany wynajmem kompresora powietrza?

Cennik naszej wypożyczalni kompresorów śrubowych jest ustalany indywidualnie.
Prosimy więc o kontakt za pomocą poniższego formularza lub numeru telefonu

Napisz do nas

Oferujemy krótko-, jak i długoterminowy wynajem sprężarek powietrza. Krótkoterminowy wynajem kompresora jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku zmiennych kontraktów, zmiennej charakterystyki produkcji, zmiany lokalizacji pracy oraz realizacji pojedynczych zamówień.

W ramach naszych usług obejmujących wynajem kompresorów oferujemy także własny transport do 200 km i montaż urządzeń w siedzibie klienta. Na dalszym etapie współpracy dział obsługi wynajmu prowadzi szkolenia pracowników z zakresu obsługi oraz eksploatacji sprężarek, co eliminuje niebezpieczeństwo wystąpienia niepożądanych zdarzeń na skutek niewłaściwego użytkowania.

 • Niedziele i święta, są wolne od opłat
 • Ceny dotyczą wynajmu sprężarki używanej
 • Wynajmujący zastrzega, że wynajem maszyn jest możliwy w zależności od dostępności w magazynie
 • Ceny oraz długość wynajmu są poglądowe i mogą ulec zmianie w trakcie indywidualnych negocjacji.