Zadzwoń do nas! +48 (22) 614-77-01|amt@polinski.com.pl

"Kacze dzioby"

                   

W Tideflex® zawór zwrotny jest rewolucyjna konstrukcja zapobiegania przepływem zwrotnym. Nasze zawory oferują niskie ciśnienie krakingu wyeliminowania stojącej wody. Mają także niski spadek i nie powodują powstawania rdzy, korozji lub brakiem smarowania.

Tideflex® zaworów są opłacalne, ponieważ nie wymagają konserwacji lub naprawy i mają długą żywotność. Zawory działają stosując ciśnienie w układzie i nadciśnieniem do otwierania i zamykania, więc nie ma na zewnątrz wymagana jest energia. Tideflex® zaworów zrobić doskonałe zamienniki zaworów nieskuteczne metalowych flapgate ponieważ mają brak ruchomych części, które mogą powodować korozję, odkształceń lub zamrozić.
Tideflex® Technologie „25 z okładem lat sprawdzonej pracy w terenie, badania i rozwój oraz ciągłe ulepszenia techniczne przyczyniły się do uczynić nasz zawory zwrotne najbardziej wiarygodne w
dziś przemysł. Nasze zawory osiągnąć ścisły możliwy uszczelnienie. Aplikacje zwrotne, szczególnie przy niskich prędkościach przepływu. Po specify a patented Tideflex® zawór zwrotny masz gwarancję udokumentowane z bezobsługowym zapobiegania przepływem zwrotnym.

Przejdź do góry