Zadzwoń do nas! +48 (22) 614-77-01|amt@polinski.com.pl
O Firmie2020-03-10T15:50:17+01:00

O Firmie

Poliński AMT Sp. z o.o. działa nieprzerwanie od 1985 roku na polskim i światowym rynku, jako partner i przedstawiciel handlowy renomowanych producentów części, podzespołów i maszyn. Zakres naszej działalności obejmuje między innymi: pneumatykę, automatykę, armaturę (zasuwy i przepustnice, zawory wysokociśnieniowe), technikę próżniową, sprężarki powietrza oraz gazów. Nasi wykwalifikowani inżynierowie doradzą i dobiorą potrzebne Państwu elementy. Perfekcyjnie wyszkolona kadra naszych pracowników zapewnia stałą dostawę części i serwis dla działów utrzymania ruchu wielotysięcznej rzeszy naszych stałych klientów. Dział logistyki sprawnie zrealizuje nawet najdrobniejsze zamówienie.

 

Projektowanie i wykonawstwo

Poza działalnością handlową firma specjalizuje się również w projektowaniu, budowie, montażu, automatyzacji, serwisie maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych. Ponadto projektujemy instalacje sprężonego powietrza, gazów, cieczy do 10000 bar oraz instalacje próżniowe. Oferujemy i stosujemy najnowsze technologie dostępne na świecie. Nasi klienci pochodzą z wielu części świata m.in. z: Polski, Europy Wschodniej, Azji i Afryki Północnej.

 

Wiarygodność

Według opinii wielu placówek zajmujących się oceną działających firm na świecie i w Polsce, a zwłaszcza firmy Info Veriti, nasza spółka Poliński AMT Sp. z o.o. posiada konsekwentnie bardzo wysoką wiarygodność, co czyni ją poważnym partnerem dla największych przedsiębiorstw w Polsce i na świecie. Do grupy tych partnerów handlowych należą m.in.: ABB, Alstom, Anwil, Basf, Campina, Caterpilar, Delphi, Emerson, Ericsson, Exbud, Fiat, Gillette, Genral Motors, Hutchinson, LG, Lotos, LOT, Lukoil, Magnetti Marelli, Mars, Mittal, Orlen, P&W Military Engines, Polfa, Lek, Krka, Pollena, Skanska, Suzuki Motor, Thomson, Toyota Motor, TRW, Viessmann, Volkswagen Motor, Wabco, Zasada, Żywiec Trade, 3M Poland i tysiące innych. Dzięki temu, że oferta Firmy jest bogata wielu naszych Partnerów wybrało ją na kompleksowego dostawcę wszystkich niezbędnych części, podzespołów i usług służących utrzymaniu parku maszynowego w procesie produkcji.

 

Profesjonalizm

Dążymy do doskonałości, a na to składają się najlepsze oferowane przez nas rozwiązania w bardzo korzystnych cenach. Potwierdzeniem naszej bardzo mocnej pozycji na rynku pneumatycznym są produkty, w sprzedaży, których specjalizujemy się od wielu lat. W dzisiejszych czasach, kiedy firmy rywalizują między sobą o klienta jakiekolwiek niedopracowanie oferty jest nie do przyjęcia. Opierając się na tym przekonaniu dokładamy wszelkich starań, aby być najlepszą firmą w naszej branży. Wciąż dążymy do tego, aby nasi klienci z zadowoleniem korzystali z oferowanych im produktów i usług.

Przejdź do góry