Ustawniki SIPART PS2

Ustawniki SIPART PS2

SIPART PS2 to wszechstronny elektropneumatyczny ustawnik pozycyjny używany do napędów liniowych i ćwierć obrotowych. Wyróżnia się prostym montażem i inicjalizacją, systemem modułowym, rozbudowane funkcje diagnostyczne, test częściowego skoku oraz niskim zapotrzebowaniem powietrza.

Aby, dowiedzieć się więcej na temat tego produktu lub zapytać o specjalny rabat. Skorzystaj z poniższego przycisku.

Ustawniki SIPART PS2

ten cyfrowy pozycjoner do napędów jest wszechstronnym urządzeniem, które pozwala na zastosowanie w wielu aplikacjach – mniej oraz bardziej wymagających. Często określane mianem jednego urządzenia do wszystkiego. Pozycjoner pozwala na komunikację w najnowszych standardach:

 • HART
 • PROFIBUS PA
 • Foundation Fieldbus

Wiele rodzai modułów komunikacyjnych pozwala na zastosowanie w połączniu z innymi markami produktów co nie będzie wymagało przebudowy całej instalacji.

Zaletami ustawnika SIPART PS2 jest:

 • Kompaktowa obudowa — kompleksowe funkcje, inteligenta diagnostyka oraz możliwość dostosowania do wymagających warunków pracy,a  to wszystko w urządzeniu małych rozmiarów.
 • Zdalne wykrywanie położenia — zdalna detekcja pozycji, odporność na wpływy temperatur i wibracji
 • Pozycjoner ze zdalną elektroniką — wykorzystywane w aplikacjach z promieniowaniem. Elektronika montowana w szafie sterowniczej, a układ wykrywania pozycji z jednostką pneumatyczną pozostaje na zaworze.

SIPART PS2 jest jednym z najbardziej uniwersalnych ustawników pozycyjnych.

Podobne wpisy

Zapraszamy do współpracy

  Dodaj zdjęcie tabliczki znamionowej urządzenia.

  Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zapytania

  Zgadzam się na otrzymywanie informacji o promocjach, nowych produktach i materiałów marketingowych zgodnie z polityką prywatności