Pneumatyka w Warszawie – Sklep z elementami do układów i instalacji pneumatycznych

Poliński AMT oprócz działalności handlowej na szeroką międzynarodową skalę prowadzi także lokalny sklep pneumatyczny w Warszawie. W naszym asortymencie znajdziesz: pneumatykę, automatykę, armaturę przemysłową, technikę próżniową, sprężarki powietrza oraz gazów, a także elementy hydrauliki.

Jeśli nie mamy aktualnie dostępnego elementu którego szukasz?
Nasz wykwalifikowany i doświadczony sprzedawca postara się dobrać odpowiednie części z tych aktualnie dostępnych tak, aby wszystkie elementy całej instalacji były ze sobą kompatybilne. A jeśli potrzebujesz dokładni taki sam element lub większa ilość, której akurat nie posiadamy, zapytaj naszego sprzedawcę o czas oczekiwania i koszty.

Dostępne produkty na naszym magazynie od reki znajdziesz w naszym e-sklepie.

sklep z pbeunatyką

Przekonaj się o korzystnych cenach jakie jesteśmy w stanie zaproponować, a potem przyjedź i obejrzyj produkt.

W naszym sklepie znajdziesz takie produkty jak:

 • obejmy do zbiorników, zbiorniki
 • sprężarki i cześć zamienne do sprężarek
 • różnego rodzaju złączki i szybkozłączki pneumatyczne
 • szeroki wybór śrub, nakrętek, wkrętów
 • podkładek, kołków i innych elementów przydatnych do mocowania
 • różnego rodzaju zawory i sterowniki
 • przewody elektryczne z różnego zakresu średnicy i zastosowania
 • filtry oleju, filtry powietrza, separatory oleju
 • pistolety, olejarki
 • oleje do sprężarek śrubowych i tłokowych, olej do pomp próżniowych
 • uszczelki (oringi)
 • czujniki i przetworniki
 • napędy
 • obudowy
 • zabezpieczenia i bezpieczniki

W naszej ofercie znajdziesz szeroki zakres produktów z zakresu pneumatyki i z zakresu automatyki dostępnych od reki wprost z naszego magazynu. Zadzwoń do nas i zapytaj o dostępność, a my sprawdzimy jak najszybciej dostępność.

Image001

Image007Image002

Nasz sklep pneumatyczny jest bogato wyposażony, więc powinieneś znaleźć odpowiedni produkt dla siebie. Nasz sprzedawca zawsze pomoże w doborze odpowiednich elementów spośród naszego asortymentu.

Dzięki naszym produktom oraz wsparciu zautomatyzujesz procesy swojej produkcji przy użyciu sprężonego powietrza.
Dostarczamy jak również zapewnimy serwis śrubowych sprężarek powietrza niezbędnych do wytwarzania ciśnienia w całej instalacji, zapewniającego odpowiednią pracę poszczególnych maszyn. Zajmujemy się sprzedażą dodatkowych zbiorników ciśnieniowych do sprężarek, a także różnego rodzaju złączek pneumatycznych, szybkozłącze pneumatycznych jak i również siłowników i zaworów pneumatycznych dostosowanych do pracy w wymagających warunkach i instalacjach wysokociśnieniowych.

Układy pneumatyczne składają się z 3 etapów: przygotowanie powietrza, sterowanie i wykonywanie. Narzędzia pneumatyczne są zasilane nadciśnieniem, rzadziej podciśnieniem sprężonego powietrza lub innego gazu. Systemy pneumatyczne są ergonomiczne i wysoko-precyzyjne w regulowaniu urządzeń co pozwala na ciągłą i długą pracę nawet w najtrudniejszych warunkach. Poprawne użytkowanie urządzeń pneumatycznych renomowanych producentów zapewnia długa i wydajną pracę. Systemy takie pozwalają na dużą moc i wydajność, dlatego skierowane są głównie dla przemysłu.

Wybierz nasz sklep a zyskasz:

Wsparcie firmy oraz pracowników, którzy od ponad kilkunastu lat zajmują się doborem, sprzedażą i serwisem pneumatyki.

Nasze doświadczenie pokazało, że jednorazowa inwestycja w renomowany produkt zapewnia stabilne i poprawne działanie całości.
Jednymi z naszych klientów są zakłady przemysłowe, które w każdym przypadku szukają oszczędności w taki sposób, aby koszt produkcji był jak najniższy. Do osiągnięcia tego celu proponujemy tylko oryginalne części renomowanych producentów kładąc nacisk na bezawaryjność i jakość proponowanych rozwiązań pneumatycznych. Wiemy że każdy nieoczekiwany przestój spowodowany nieoczekiwaną awarią jest bardzo kosztowny dla twojego biznesu.

W Warszawie znajduję się wiele sklepów pneumatycznych, ale sprawdź czym się wyróżniamy od innych:

Poliński AMT jest dostawcą pneumatyki, także dla niektórych sklepów zlokalizowanych w centrum miasta i okolicach. Posiadamy konkurencyjne ceny, ponieważ produkty, które oferujemy są sprowadzane bezpośrednio od producentów.

Nasza oferta pneumatyki nie kończy się na produktach, które mamy na półce sklepowej. Preferujemy system sprzedaży polegający na sprowadzaniu towarów pod klienta. Taka forma handlu jest spowodowana specyficznym asortymentem, który często jest dedykowany do konkretnej maszyny czy aplikacji. Ale rozwiązanie to pozwala na proponowanie atrakcyjnych cen naszym klientom. Mogłoby się wydawać że wydłuży to dostępność, ale jest to niewielka różnica, ponieważ stale utrzymujemy kontakt z dostawcami.

Jesteśmy jednym z największych sprzedawców pneumatyki. Dzięki sprzedaży także na rynkach zagranicznych mamy ogromne doświadczenie w doborze odpowiednich rozwiązań w prze najróżniejszych warunkach atmosferycznych, a także rodzajach medium.

Odwiedź nasz sklep z pneumatyką w Warszawie – ul. Czeremchowa 7D

Podobne wpisy

Wprowadzenie: Przemysłowy pomiar przepływu jest kluczowym elementem w wielu branżach, takich jak przemysł chemiczny, energetyka czy przemysł spożywczy. [...]

Pozycjonery elektro-pneumatyczne są niezbędnym elementem w wielu branżach, takich jak przemysł chemiczny, energetyka czy przemysł spożywczy. Siemens, [...]

Sprężone powietrze jest niezwykle ważnym zasobem w wielu zakładach przemysłowych. Jest szeroko wykorzystywane do zasilania maszyn, narzędzi [...]

Zapraszamy do współpracy

  Dodaj zdjęcie tabliczki znamionowej urządzenia.

  Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zapytania

  Zgadzam się na otrzymywanie informacji o promocjach, nowych produktach i materiałów marketingowych zgodnie z polityką prywatności