ABB

abb.polinski.com.pl – kliknij i przeczytaj więcej

Międzynarodowy koncern ABB znany jest polskim elektroenergetykom i automatykom od kilkudziesięciu lat. Trzy czerwone litery ABB zawsze symbolizowały najwyższą jakość, precyzję wykonania i maksymalne zaawansowanie technologiczne. Od 25 lat ABB jest obecne także w Polsce – nie tylko jako synonim niezawodnych urządzeń, ale jako pracodawca i właściciel fabryk. Firmy ABB w Polsce zatrudniają łącznie około 3300 pracowników zlokalizowanych w oddziałach firmy, fabrykach i biurach sprzedaży na terenie kraju. Połowa produkcji polskich fabryk ABB trafia do niemal wszystkich krajów świata. Stale rosnący udział eksportu jest świadectwem najwyższej jakości oferowanych produktów.

ABB jest uznana za jedną z najbardziej innowacyjnych firm w Polsce. Nowatorskie rozwiązania, których inicjatorem są naukowcy krakowskiego Centrum Badawczego ABB, wpływają na zwiększenie wydajności oraz poprawę jakości wyrobów firmy.

Istotą działania ABB jest odpowiedzialny biznes przejawiający się w przestrzeganiu uniwersalnych zasad zawartych w pryncypiach UN Global Compact.

Firma ABB to jeden z największych producentów elementów automatyki oraz rozwiązań dla przemysłu, w szczególności energetycznego. Budowa największego na świecie akumulatorowego system magazynowania energii czy budowa najpotężniejszego na świecie bez reduktorowego napędu to tylko dwa z wielu przykładów na potencjał technologiczny oferowany przez ABB.

Wśród szerokiego asortymentu oferowanego przez tego producenta znajdą Państwo, m.in.:

  • aparaturę kontrolno-pomiarową taką jak pozycjonery ABB, różnego rodzaju przepływomierze czy przetworniki, które słyną z wysokiej jakości.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy na stronie producenta.

Pozostali partnerzy

Zapraszamy do współpracy

    Dodaj zdjęcie tabliczki znamionowej urządzenia.

    Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zapytania

    Zgadzam się na otrzymywanie informacji o promocjach, nowych produktach i materiałów marketingowych zgodnie z polityką prywatności