Firma Soldo Controls wspiera swoich międzynarodowych klientów z urządzeń sprzężenia zwrotnego pozycji najlepszych w swojej klasie, odpowiednich dla różnych gałęzi przemysłu, z procesów przemysłowych do oczyszczania wody, żywności i napojów, przemysłu chemicznego, petrochemicznego i rynkach ropy i gazu.

Ich sieć handlowa obejmuje biura sprzedaży w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Indiach, Chinach i Singapurze dostarczając tym samym lokalne wsparcie w zarządzaniu wszystkie potrzeby naszych klientów.

Soldo Kontroluje siedziba we Włoszech jest również centrum badawczo-rozwojowe wspierające naszą sieć sprzedaży z projektowaniem nowych produktów pasujących i przewidywania potrzeb rynku. Laboratorium dobrze wyposażone wewnętrzny R & D jest dostępny dla przeprowadzenia walidacji i testowania nowych produktów, gwarantujących, że spełniają najwyższe standardy techniczne i atesty Industry.

Soldo Controls stara się rozumieć, jak bardzo wpływają ich produkty na zdolność użytkowników do kontrolowania ich procesów i nasze systemy jakości gwarantują, że nasze produkty są w 100% sprawdzane przed wysyłką.

Jesteśmy pasjonatami produktów firmy Soldo Controls, Wiemy, że to jest kluczowym czynnikiem sukcesu w obsłudze klientów z rozwiązań technicznych, których poszukują.

soldo prodsoldo prod2soldo prod3soldo prod4soldo prod5

Oferowane produkty:

  • skrzynki krańcowe
  • skrzynki krańcowe ze zintegrowanymi zaworami elektromagnetycznymi
  • wyłączniki krańcowe
  • ręczne zawory
  • przetworniki pozycji

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę producenta.